دارالشفاء
  • gallery1
 
 ویدئو
 
 ویدئو
 
معرفی حضرت استاد پیر مهر (حفظه الله)

حضرت حاج حسین قنبری قائم (حفظه الله)
عارفی  واصل  که  زندگی  خود را وقف خدمت به خلق خدا کرده و به اذن الهی واسطه ای است برای شفا بخشی و رفع گرفتاریهای خلق.
ایمان راسخ و اعتقاد قلبی ایشان به شفا بخشی الهی با استناد به آیه مبارکه " وَ إِذا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفينِ" (شعرا، آیه ۸۰) عمل شفا بخشی ایشان را به معجزه و خرق عادت شبیه کرده است. این اعتقاد قلبی از پی سالها عبادت و مراقبه و ریاضات شرعیه و مداومتهای منطبق با شریعت و دستورات الهی ، ثبوت یافته و با متَّصِف شدن به صفات الهی ، با ایشان نفسی رحمانی و گیرا بخشیده است که با کسب اجازه از محضر استاد فقیدش حضرت سید ابوالحسن حافظیان (رحمة الله علیه) سالهاست خلق درمانده خداوند را چاره سازی کرده و بیماران را شفا می بخشند و در قبال شفا بخشی و مرحمت تکه نبات و رفع گرفتاری خلق ، هیچگاه به قدر ذرهُ المثقالی هم حق الزحمه یا حتی هدیه ای از هیچکس دریافت نداشته و با تمسّک به عبارت " لا اسئلکم علیه اجرا..." فقط عبادت بیشتر به درگاه الهی را به عنوان حق الزحمه از خلق ، عنوان میکنند . همچنان که سالها پیش به استادشان حضرت حافظیان (رحمة الله علیه) نیز گفته اند : "... عهد کردم که تا آخر عمر در این راه چیزی از مردم نگیرم ." مناعت طبع ، قناعت پیشگی و ساده زیستی علی وار ، ایشان را از توجه به مال و نصیبهای دنیوی کاملا بی نیاز کرده است .

چگونگی ملاقات با حضرت پیرمهر (حفظه الله)

ملاقات بیماران:
دوشنبه و پنج شنبه هر هفته از ساعت ۷  صبح الی ۱۰  ( شرعی) از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۲۵۱۶۲۴۰ برای ۴۰۰ نفر وقت ملاقات بیماران تعیین می شود. مشروط بر اینکه آقایان تماس بگیرند.
حتی اگر بیمار خانم است ، سرپرست او باید تماس بگیرد تا بتواند وقت ملاقات دریافت نماید.در ضمن ، بیان کردن نسبت بیمار با شخص تماس گیرنده و نوع بیماری مهم است . همراه بیمار در روز ملاقات ، ( مخصوصا خانمها) باید محرم درجه یک شخص بیمار باشد.
وقت ملاقات برای صبح روزهای یکشنبه و چهارشنبه تعیین می شود. لازم به توضیح است که اگر شخصی روز پنج شنبه تماس بگیرد نوبتش برای صبح روز یکشنبه هفته بعد و اگر روز دوشنبه تماس بگیرد برای صبح چهارشنبه همان هفته ، وقت ملاقات دریافت خواهد کرد.
در ضمن ساعت ۹ تا ۱۰ شرعی مخصوص ملاقات بیماران بد حال و اورژانسی است که غالبا توسط آمبولانس و ... به دارالشفاء آورده می شوند.لذا شخص نوبت گیرنده باید در تماس تلفنی ، وضعیت جسمی بیمار را شرح دهد.
لازم به توضیح است که در سنوات گذشته حضرت پیر مهر حبه نبات شفا بخش را برای بیماران بد حالی که در بیمارستان بستری بودند مرحمت می نمودند ، اما در سالهای اخیر فقط حضور بیمار و ترخیص او از بیمارستان شرط دریافت حبه نبات شفا بخش است.

توجه : لطفا روزهای یکشنبه و چهارشنبه بدون نوبت مطلقا مراجعه نکنید.

 

 

تمامی حقوق این سایت به حضرت خیرالسالکین و اسوه الطالبین جناب مستطاب عارف واصل آقای حاج حسين قنبری قائم تعلق دارد.